PełniaKultury.pl
języki: PL EN
wersja portalu: Pełna Wersja

ANGRY BIRDS ON ICE

Arena Gliwice

Ulica Akademicka 50 41-100 Gliwice

Dojazd

Takiego widowiska jeszcze nie było! Po olbrzymim sukcesie rewii na lodzie „Masza i niedźwiedź”, słowacka agentura Comunique prezentuje swoją oryginalną produkcję, nową rewię na lodzie, która znów oczaruje widzów.

 Zróbmy wszystko, abyśmy mogli obejrzeć odgrywające się na lodzie przygody „rozgniewanych ptaków”, które dosłownie zębami i pazurami bronić będą swoich jajek przed złośliwymi prosiętami, na czele których stanął król Leonard. Obejmujące wiele gatunków dzieło, łączące jazdę na łyżwach, akrobatykę, parkour, slack-line, żonglerkę i inne style sztuki, zrobi wrażenie nie tylko na dzieciach, lecz również na ich rodzicach oraz wszystkich miłośnikach klasycznych gier telefonii komórkowej typu Angry Birds

 Wszyscy widzowie będą mogli podziwiać mistrzostwo artystów: niezapomnianego rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego wybuchy wiercipiętę Bombę. Nie sposób będzie nie zauważyć wspaniałych popisów akrobatycznych prosiąt.

Scenariusz i reżyserię napisał i stworzył Juraj Benčík, reżyser, aktor, mim i pedagog, przez 3 lata występujący w znanym na całym świecie „Cirque du Soleil”. Autorem scenografii jest profesor Jozef Ciller, pedagog Akademii Sztuk Pięknych, renomowany scenograf, znany także poza granicami Słowacji. Całość wyśmienicie uzupełnia fantastyczna muzyka, którą skomponował Oskar Rózsa do słów Štefana Benčíka.

Widowisko, które jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku, może się pochwalić unikalną sceną obrotową (360-stopniową), nie mającą na świecie konkurencji.

 Sobota 14 marca godzina 13:30 oraz 18:00, Arena Gliwice.

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print