PełniaKultury.pl
języki: PL EN
wersja portalu: Pełna Wersja

FERIADA - warsztaty taneczne

Bytomskie Centrum Kultury `Becek`

Plac Karin Stanek 1 41-902 Bytom

Dojazd

SPECIAL EDITION! TRENER - ZWYCIĘZCA PROGRAMU YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz

Podczas 4 dni i 6 godzin pracy każdego dnia Uczestnicy warsztatów wyruszą w wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie, przełamując wszelkie bariery. Wydobędziecie z siebie jak najwięcej energii, jednocześnie ucząc się uzewnętrzniania swoich emocji. Poznacie różne techniki tańca i razem z innymi uczestnikami wspólnie stworzycie choreografię do wybranych piosenek. Warsztaty zwieńczy wspólny występ artystyczny w dniu 16 stycznia. Występ zostanie nagrany, a z rejestracji powstanie filmik, który uczestnicy odnajdą na becekowym FB i kanale youtube.
Warsztaty dla uczestników od 12 roku życia. Rodziców młodszych dzieci zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt. (kasa biletowa Beceku tel. 32 3893109 w. 101 /  Sekretariat tel. 32 3893109 w. 100 (zapisy telefoniczne w godzinach pracy kasy biletowej 8.30-20.30 (pn.-pt); 12.30-20.30 (sb.-ndz.) i sekretariatu 8.00-16.00). Zapisy e-mail: info@becek.pl / sekretariat@becek.pl - prosimy aby zgłoszenia zawierały: nazwę wybranych zajęć,  imię i nazwisko uczestnika, wiek oraz kontakt telefoniczny do rodzica/opiekuna.

Prowadzenie: Mateusz „Sobek" Sobecko - tancerz, instruktor, choreograf ze Śląska. Założyciel i Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Taneczno - Artystycznego CULTURAL BAJZEL. Zwycięzca 8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!”. Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 9 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do doskonalenia techniki zapewniły mu uczestnictwo w zawodach i mistrzostwach dużego formatu. Czynnie bierze udział w warsztatach i projektach tanecznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych choreografów, gdzie sam może rozwijać swoją pasję i czerpać inspirację od najlepszych. Dwa lata z rzędu szkolił się w Los Angeles pod okiem znakomitych choreografów oraz w Nowym Jorku na 3 miesięcznym stypendium w Broadway Dance Center.  Do jego sukcesów zaliczyć można:  • zwycięstwo w 8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!";  • prowadzenie programu tanecznego „You Can... Shake!";  • stworzenie choreografii dla duetu w 9. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!";  • stworzenie choreografii w 6. edycji programu „Top Model"; • wielokrotny udział w programach emitowanych przez telewizję TVN jako gość specjalny odcinka m.in. „DDTVN, Projekt Plaża";   • udział w reklamach telewizyjnych i internetowych np. spoty reklamowe dla Samsung Polska;  • udział w tanecznym spektaklu teatralnym „Freedom";  • udział przy realizacji takich projektów i programów jak: „Jaka to melodia", „Sabat Czarownic", „Mikołajkowa Muzodajnia Gwiazd", „Board Game Tour", Carnival w Nowym Jorku jak i wielu innych eventach oraz pokazach tanecznych na terenie całej Polski. Nie ma określonego stylu, lecz jego choreografie wprowadzają w inną rzeczywistość, w wyjątkowy świat tańca, gdzie każdy może odnaleźć siebie przełamując wszelkie bariery. Na swoich zajęciach wydobywa z ludzi jak najwięcej energii, jednocześnie ucząc ucieleśniania swoich emocji. Oferuje swoją wizję choreografii, jednak stawia również na wyjście z własną inicjatywą przekazu.

Data: 13-16 stycznia, godziny: 9.00-15.00, Bytomskie Centrum Kultury BECEK.

 

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print