PełniaKultury.pl
języki: PL EN
wersja portalu: Pełna Wersja

Akcja Zdjęcia z szuflady

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Plac Wolności 1 41-300 Dąbrowa Górnicza

Dojazd

Siedząc w domu, mamy niestety, a może i stety dużo wolnego czasu. Wielu z nas chcąc zabić nudę, rozpoczęło wiosenne porządki. Sprzatamy szafy, szafki, szuflady i inne zakamarki. Czesto podczas sprzatania znajdujemy stare zdjęcia, które odrywają nas od sprzątania na czas ich oglądania. Pałac Kultury Zagłębia chce zmobilizować mieszkańców do stworzenia wspólnej wystawy, dlatego organizuje akcję Zdjęcia z szuflady!

Zasady akcji są proste. Jeśli wpadną Ci w oko twoje stare zdjęcia i będzie znajdować się na nich pałac, jego wnętrza lub obraz, który historycznie nawiązuje do pałacu, to wystarczy że napiszesz do nas na adres e-mail olaf.otwinowski@palac.art.pl, zadzwonisz (tel. 501-455-394) lub napiszesz na Facebooku. Stwórzmy razem wystawę fotografii!

Dla zachęty zdjęcia, które odnalazła Małgorzata Majewska - dyrektor Pałacu Kultury Zagłębia. Można wśród nich znaleźć zdjęcie z obrad jury przeglądu teatralnego w PKZ oraz zdjęcie z finału WOŚP z roku 1994.

Zapraszamy do udziału w akcji Zdjęcie z szuflady!

Archiwalne zdjęcia można zobaczyć na stronie Pałacu Kultury Zagłębia (http://www.palac.art.pl/pl/aktualnosci/akcja-zdjecia-z-szuflady)

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print