PełniaKultury.pl
języki: PL EN
wersja portalu: Pełna Wersja

WIRTUALNA PRZYRODA

Pałac Młodzieży w Katowicach

Ulica Mikołowska 20 a 40-066 Katowice

Dojazd

Każda pora roku jest dobra na obserwację przyrody. Kontakt z naturą ma fantastyczny wpływ na człowieka, na wszystkie jego zmysły, na cały układ nerwowy. Także oglądanie zdjęć i filmów przyrodniczych wywołuje pozytywne reakcje. Jednak ani zdjęcia ani filmy nie są w stanie oddać różnorodności zapachów i dźwięków, które towarzyszą przyrodniczym wyprawom. Niestety.

Ponieważ aktualnie musimy przebywać w swoich domach, filmy i zdjęcia przyrodnicze niech staną się teraz namiastką przyrodniczych wypraw i choć na chwilę oderwą nas od codzienności. Zapraszamy zatem do WIRTUALNEJ PRZYRODY!

Zapraszamy do obejrzenia filmów z miejsc, gdzie przez wiele lat bywaliśmy, zwłaszcza wiosną, z uczestnikami naszych zajęć. Miejsca to niezwykłe, z którymi mamy cudowne wspomnienia, które wiele nas nauczyły i gdzie spotkaliśmy wspaniałych ludzi i prawdziwych pasjonatów-przyrodników.

Siądźcie wygodnie, wyciszcie się i zanurzcie w atmosferę tamtejszej przyrody. Jeśli uroda tych miejsc Was zachwyci, to uwierzcie, że na żywo jest tam jeszcze piękniej i gorąco zachęcamy do odwiedzenia tych przyrodniczych perełek. Oczywiście gdy będzie już to tylko możliwe.

My również chętnie poddamy się magii wspomnień. A więc zaczynamy…

Film dostępny na stronie Pałacu Młodzieży w Katowicach (http://pm.katowice.pl/wirtualna-przyroda/)

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print