PełniaKultury.pl
języki: PL EN
wersja portalu: Pełna Wersja

Gastro Fajer

Spodek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach

Aleja Korfantego 35 40-005 Katowice

Dojazd

Kiedyś, w czasach młodości, naszą największą radością było to, że mogliśmy nieskrępowanie bawić się z ferajną na podwórku.

Dzisiaj, po miesiącach izolacji związanej z epidemią, czas jakby zatoczył koło. Znowu tak niewiele potrzeba nam do szczęścia - wystarczy tylko możliwość bycia z ludźmi, na świeżym powietrzu, w nieskrępowanej atmosferze.

Jeśli macie podobne odczucia, to zapraszamy Was wszystkich serdecznie, na trzeci już sezon Gastro Fajer - nocnego marketu na tarasach Spodka.

Tym razem, pomimo wszelkich niedogodności związanych z obostrzeniami, postaramy się przygotować dla Was otwartą i przyjazną dla wszystkich, pełnowartościową dzielnicę.

Spodziewajcie się jak zwykle sporej dawki dobrego street food'u z lokalnych restauracji i food trucków z całej Polski. Oprócz tego wypatrujcie autorskich barów z uśmiechniętą ekipą polewającą koktajle, kraftowe piwka i inne sztosy. Do kompletu dorzucimy klimat letniego rauszu, dobrą muzyczkę, odpowiednio wygodne strefy do siedzenia, leżenia, tańczenia, grania w gry i jeszcze trochę innych niespodzianek.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Spodka http://www.spodekkatowice.pl/pl/wydarzenia/gastro-fajer,1845.html

Środa 3 czerwca 2020 - niedziela 7 czerwca 2020, Tarasy Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek.

 
 

 

 

Tagi: Nie przypisano tagów

PDF Print